
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Number of Bits | 16 |
| Sampling Rate | 125 Msps |
| Number of Channels | 4 |
| Packaging | Tray |
| Number of A/D Converters | 4 |
| Number of Inputs | 8 |
| RoHS | Compliant |
| Analog Supply Voltage | 1.8 V |
| Max Digital Supply Voltage | 1.8 V |
| Min Digital Supply Voltage | 0 V |
| Interface Type(Data Interface) | Serial |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$350.39771
Ext.Price$350.39771
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $350.39771 | $350.39771 |
